volleyball_head

 

5. klasse

vb 17 dichtinger maria vb 17 flacher lukas vb 17 joseph mira

Maria DICHTINGER

Lukas FLACHER

Mira JOSEPH

 

vb 17 katzbeck jakob vb 17 mikulass marcel vb 17 ochaya liam

Jakob KATZBECK

Marcel MIKULASS

Liam OCHAYA

 

vb 17 pansy simon vb 17 seibert yannick vb 17 weber leon

Simon PANSY

Yannick SEIBERT

Leon WEBER

 

 vb 17 zagov julian    

Julian ZAGOV

 

 

  

 

6. klasse

vb 17 baumkirchner laurin vb 17 cendon hannah vb 17 ebner merlin

Laurin BAUMKIRCHNER

Hannah CENDON

Merlin EBNER

 

vb 17 hiedl julian vb 17 hirsch florian   vb 17 simic tina

Julian HIEDL

Florian HIRSCH

 

Tina SIMIC

 

vb 17 sprk antonia vb 17 stangl thomas vb 17 stanojcic tamara

Antonia SPÖRK

Thomas STANGL

Tamara STANOJCIC

 

vb 17 tuluk sema   vb 17 winkler anna  

Sema TULUK

Anna WINKLER  

 

 

7. klasse

vb 17 brandstaetter daniel vb 17 ehall luca vb 17 kremer mark

Daniel BRANDSTÄTTER

Luca EHALL

Mark KREMER

 

vb 17 pascariuc paul vb 17 prettenthaler lisa vb 17 pucher alina

Paul PASCARIUC

Lisa PRETTENTHALER

Alina PUCHER

 

vb 17 sayer leonie vb 17 wasserfaller lea vb 17 weiss nicolas

Leonie SAYER

Lea WASSERFALLER

NIcolas WEISS

 

vb 17 wipfler sandra vb 17 zwickle matthias  

Sandra WIPFLER

Matthias ZWICKLE

 

 

 

8. klasse

vb 17 bodingbauer armin vb 17 brabek paul vb 17 brunner paul

Armin BODINGBAUER

Paul BRABEK

Paul BRUNNER

 

vb 17 gangl natalie vb 17 hofbauer julian vb 17 klinger ronja

Natalie GANGL

Julian HOFBAUER

Ronja KLINGER

 

vb 17 kopschar arwin vb 17 kuhn alexander vb 17 kurucz lea

Arwin KOPSCHAR

Alexander KUHN

Lea KURUCZ

 

 vb 17 neger natascha vb 17 siegl ulla  vb 17 slemer sarah 

Natascha NEGER

Ulla SIEGL Sarah SLEMER

 

externe

Ex Kaschnig Lena Ex Markoja Blaz Ex Moser Fabian

Indra BACHLER

Hannah MÜLLER

Moritz SCHNELLER

 

Ex Nvuzo Dzenija Ex Ochaya Lauris Ex Ochaya Liam

Matthieu SPRINGER

Leonhard STAMPFER

Philipp STARK

 

Ex Schneller Moritz Ex Stampfer Leonhard Ex Stark Philipp

Elia STOSCH

Jakob TETTMANN

Linda WERNSPERGER

 

 

absolvent/innen

7 Gangl Natalie 7 Hirschmann Mathias 7 Hofbauer Julian

Natalie GANGL - MJ 2017

Matthias HIRSCHMANN - MJ 2017

Julian HOFBAUER - MJ 2017

7 Kaiser Marc 7 Kindl Moritz  

Marc KAISER - MJ 2017

Moritz KINDL - MJ 2017

 

7 Mayer Sophia 7 Sommer Imelda 7 Vrdoljak Mirna

Sophia MAYER - MJ 2017

Imelda SOMMER - MJ 2017

Mirna VRDOLJAK - MJ 2017

8 Albinger Manuel 8 Bodingbauer Florian 8 Greiner Philipp

Manuel ALBINGER - MJ 2016

Florian BODINGBAUER - MJ 2016

Philipp GREINER - MJ 2016

8 Klaffinger Marian 8 Kump Johanna 8 Schaberl Kora

Marian KLAFFINGER - MJ 2016

Johanna KUMP - MJ 2016

Kora SCHABERL - MJ 2016

8 Seiler Philipp 8 Stark Annina 8 Winkler Elias

Philipp SEILER - MJ 2016

Anina STARK - MJ 2016

Elias WINKLER - MJ 2016

 8 Zebrakowsky Florian    

Florian ZEBRAKOVSKY- MJ 2016

   

 

2015 Gesslbauer Mona 2015 Grebien Celine 2015 Schaberl Markus

Mona GESSLBAUER - MJ 2015

Celine GREBIEN - MJ 2015

Markus SCHABERL - MJ 2015

 

2015 Scheucher Lukas 2015 Wiedenhofer Melanie 2015 Wiener Peter

Lukas SCHEUCHER - MJ 2015

Melanie WIEDENHOFER - MJ 2015

Peter WIENER - MJ 2015

 

2015 Michel David 
 
 

David MICHEL - MJ 2015

 

 

 

2014-Buchegger 2014-Kratz 2014-Radl

Paul BUCHEGGER - MJ 2014

Johannes KRATZ - MJ 2014

Julia RADL - MJ 2014

 

2014-Pristauz 2014-Schweighofer 2014-Tatzer

Moritz PRISTAUZ - MJ 2014

Benjamin SCHWEIGHOFER - MJ 2014

Tobias TATZER - MJ 2014

 

2014-Trummer 2014-Waller 2014-Weber

Max TRUMMER - MJ 2014

Philipp WALLER - MJ 2014

Benjamin WEBER - MJ 2014

 

aberger 2013 2013-Ertl 2013-Fuerpass

Florian ABERGER - MJ 2013

Florian ERTL - MJ 2013

Tina FÜRPASS - MJ 2013

2013-Goetz 2013-Hebenstreit 2013-Menner

Alexander GÖTZ - MJ 2013

Julia HEBENSTREIT - MJ 2013

Anton MENNER - MJ 2013

 

2013-Steiner 2013-Trummer 2013-Willingshofer

Niklas STEINER - MJ 2013

Franziska TRUMMER - MJ 2013

Kristina WILLINGSHOFER - MJ 2013

 

2013-Wimmer 2012-Prattes 2012-Schemeth

Florian WIMMER - MJ 2013

Anna PRATTES - MJ 2012

Christian SCHEMETH - MJ 2012

 

2012-Schmalz 2012-Trink

2011-Doerfler

David SCHMALZ - MJ 2012

Verena TRINK - MJ 2012

Anja DÖRFLER - MJ 2011

 

2011-Kandolf 2011-Koreimann 2011-Reinprecht

Fabian KANDOLF - MJ 2011

Tobias KORAIMANN - MJ 2011

Elisa REINPRECHT - MJ 2011

 

2011-Sackl 2011-Steidl 2010-Batek

Daniela SACKL - MJ 2011

Ulve STEIDL - MJ 2011

Martin BATEK - MJ 2010

 

2010-Frey 2010-Korb 2009-Friedrich

Alexander FREY - MJ 2010

Daphne KORB - MJ 2010

Miriam FRIEDRICH - MJ 2009

 

2009-Gangl 2009-Loeschnigg 2009-Muenzer

Bianca GANGL - MJ 2009

Hannes LÖSCHNIGG - MJ 2009

Nicole MÜNZER - MJ 2009

 

2008-Baumgartner 2008-Blaha 2008-Haas

Ursula BAUMGARTNER - MJ 2008

Dominik BLAHA - MJ 2008

Christoph HAAS - MJ 2008

 

2008-Haidbauer 2008-Herzeg 2008-Schachinger

Jörg HAIDBAUER - MJ 2008

Paul HERZEG - MJ 2008

Lukas SCHACHINGER - MJ 2008

 

2008-Zauhar    

Alexandra ZAUHAR - MJ 2008

   













Zum Seitenanfang